Nadogradnja i opremanje dječjeg vrtića Morska vila u Ninu (NPOO.C3.1.R1-I1-01.0245)

In Projekti

Grad Nin je nakon prijave na poziv na dodjelu bespovratnih sredstava Izgradnje, dogradnje, rekonstrukcije i opremanje predškolskih ustanova, potpisao Ugovor o dijeli bespovratnih sredstava s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Središnjom agencijom za financiranje ugovaranje programa i projekata Europske unije u iznosu od 324.905,43 eura.

Projekt uključuje aktivnosti nadogradnje i opremanje dva dodatna dnevna boravka u dječjem vrtiću Morska vila u Ninu u svrhu povećanja dostupnosti ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u gradu Ninu. Provedba projekta doprinijeti će povećanju broja mjesta za upisu za 32 djece.