Financijski izvještaji Grada Nina za razdoblje od 1. siječnja do 30. lipnja 2024. godine

In Financijska izvješća, Najnovije, Obavijesti, Uncategorized

Sukladno Pravilniku o financijskom izvještavanju u proračunskom računovodstvu te Okružnici o sastavljanju, konsolidaciji i predaji financijskih izvještaja proračuna, proračunskih i izvanproračunskih korisnika državnog proračuna te proračunskih i izvanproračunskih korisnika proračuna jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, za razdoblje od 1. siječnja do 30. lipnja 2024. godine (Klasa: 400-02/24-01/19, Urbroj: 513-05-03-24-2), dalje u tekstu: Okružnica, objavljene od strane Ministarstva financija 04. srpnja 2024. godine predaju se obrasci Izvještaja o prihodima i rashodima, primicima i izdacima (Obrazac: PR-RAS), Izvještaj o obvezama (Obrazac: OBVEZE) i Bilješke.

*             Potvrda o učitanom financijskom izvještaju jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave,  proračunskog i izvanproračunskog korisnika u aplikaciju RKPFI od Ministarstva financija za razdoblje od 1. siječnja do 30. lipnja 2024. godine

S poštovanjem,

Pročelnica: